Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Φόρα το κράνος σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stavros
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stavros

Αριθμός μηνυμάτων : 320
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 24/09/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 9 Οκτ 2009 - 21:43

Παιδιά πάντα κράνος!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
karajim86
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
karajim86

Αριθμός μηνυμάτων : 369
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 10/06/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 21 Απρ 2010 - 20:51

Και μετά αναρωτιόμαστε γιατί τόσο αίμα στην άσφαλτο και γιατί τόσες ζωές νέων ανθρώπων που πάνε χαμένες.
Σήμερα μετά τη ρύθμιση της ανάρτησης έβγαλα για τεστ την ακριδούλα μου.
Όλα καλά και όλα ωραία, κάναμε την βόλτα μας στην πόλη της θεσσαλονίκης και τέλος βγήκα περιφεριακό να πάω στο σπίτι, καθ'ολη την διάρκεια της βόλτας, έβλεπα το 80% των μοτοσικλετιστών χωρίς κράνος και μέσα και έξω από την πόλη, με μεγάλη θλίψη συνάντησα έναν κάτοχο ΧΧ χρώματος κόκκινου που ήταν στον περιφεριακό δικάβαλος με την κοπέλα του (ευτυχώς της έδωσε κράνος) και πήγαινε χωρίς κράνος που? σε ένα δρόμο που είναι από τους πιο επικίνδυνους στην βόριο ελλάδα, τον είδα από μακριά και πήγα να χαιρετήσω αλλά όταν είδα ότι δεν είχε κρανούμπα είπα από μέσα μου να τον κάνω κανένα νόημα αλλά λέω "άσε Μήτσο , κακός θα γίνεις. αφού ο ίδιος δεν σκέφτεται την δική του ζωή...".
καλύτερα να είναι μέλος στο φόρουμ για να μπορέσει να δει το ποστ και να κατανοήσει το ποσό επικίνδυνο είναι να μην φοράς κράνος.






Παίδες πάντα το κράνος στο κεφάλι, ακόμα και για τσιγάρα, κρανούμπα στο κεφάλι.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΤετ 21 Απρ 2010 - 21:47

Παντα κρανος !!!!!
Πρωτα για την προστασια σας αλλα αν δεν σκεφτεστε το κεφαλι σας σκεφτητε την τσεπη σας !!!! !80 ευρω ειναι αυτα!!!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 22 Απρ 2010 - 0:40

80???? Απο ποτε εχουν να σε σταματησουν???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 22 Απρ 2010 - 8:27

Απο όταν μπήκαμε στο !! laughing laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 22 Απρ 2010 - 20:38

δεν επιτρεπετε οδηγηση μοτοσυκλετας χωρις κρανος!
αν και ζουμε σε μια χωρα που φορολογικα πιστευω οτι ειναι σε εντελως λαθος κατηγορια και παλι η αξια του κεφαλιου μας και οχι μονο πιστευω οτι ειναι ανεκτιμητη.
και για μενα θα επρεπε οι κλησεις να κοβοντε οχι μονο σε αυτους που δεν φορανε κρανος αλλα και σε αυτους που φορανε ΚΑΤΙ μονο και μονο για να μην τους γραψουν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cmpousios
Μέλος
Μέλος
cmpousios

Αριθμός μηνυμάτων : 71
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : όσο θες !!!
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2010

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 23 Απρ 2010 - 15:19

mcneosxx έγραψε:
δεν επιτρεπετε οδηγηση μοτοσυκλετας χωρις κρανος!
αν και ζουμε σε μια χωρα που φορολογικα πιστευω οτι ειναι σε εντελως λαθος κατηγορια και παλι η αξια του κεφαλιου μας και οχι μονο πιστευω οτι ειναι ανεκτιμητη.
και για μενα θα επρεπε οι κλησεις να κοβοντε οχι μονο σε αυτους που δεν φορανε κρανος αλλα και σε αυτους που φορανε ΚΑΤΙ μονο και μονο για να μην τους γραψουν.


Ακομα πιο τραγικο ειναι οι τυποι που αγοραζουν κατι κρανη
των €50 !!!! Περισσοτερο ζημια παρα προστασια μπορουν να σου κανουν !!! Υπολογιζουν την ζωη τους σε ευρω !!!!
ΑΘΛΙΟΙ !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 23 Απρ 2010 - 17:15

Εαν φορανε κρανος μονο και μονο για να μην τους γραψουν για εμενα εχουν αποτυχει σαν μοτοσυκλετιστες. Δεν ξερουν το λογο υπαρξης του κρανους και ειναι κριμα να ισχυσει αυτο που λενε το παθημα εγινε μαθημα.Θα ειναι ηδη αργα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 6 Φεβ 2011 - 23:49

Ρε παιδια καλα αυτα που λετε, αλλα εχω μια ενσταση. Γιατι πρεπει να υπαρχει ενας π@π@ρ@ς που να μου επιβαλει προστιμο αν εγω δε γουσταρω να φορεσω κρανος? Κανω σε κανεναν κακο? Πειραζω κανεναν? Ενοχλω? Προκαλω οχληση?
Απαγορευεται το καπνισμα, επιβαλλεται με το ετσι θελω το κρανος, απαγορευεται το κοκκορετσι, οχι πανω απο 120 στην ΕΘΝΙΚΗ οδο, πληρωστε ΚΑΙ τελη ΚΑΙ διοδια ΚΑΙ καρτα οταν παρκαρετε. Καντε αυτο εκεινο το αλλο επειδη ετσι γουσταρουμε να σας το επιβαλλουμε. Μην κανετε αυτο, εκεινο, το αλλο επειδη ετσι γουσταρουμε να σας το απαγορευουμε.
ΓΙΝΕΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑ ΤΡΕΛΑΜΕΝΑ
ΓΙΝΕΤΕ ΓΕΡΜΑΝΑΚΙΑ ΡΟΜΠΟΤΑΚΙΑ και
ΓΙΝΕΤΕ ΣΟΥΗΔΟΝΟΡΒΗΓΑΚΙΑ ΨΥΧΩΤΙΚΑ
Βαρεθηκα να κανω ο,τι μου επιβαλλουνε, θελω να κανω ο,τι γουσταρω, οποτε θελω εγω. Να φοραω ο,τι θελω ο,ποτε θελω, να τρωω ο,τι θελω ο,ποτε θελω, να καπνιζω ο,ποτε θελω αφου με φτιαχνει, να πληρωνω ο,τι πρεπει να πληρωσω κι οχι τα σπασμενα των αλλων,
Τα παραπανω σε σημειο που να μην ενοχλω τον συνανθρωπο μου αλλα να μη με ενοχλει κι αυτος.
ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ... vacation ΧΑΛΛΛΑΡΑ ετσι???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
dashmod
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
dashmod

Αριθμός μηνυμάτων : 704
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 30/09/2010

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 6 Φεβ 2011 - 23:58

pablo έγραψε:
Ρε παιδια καλα αυτα που λετε, αλλα εχω μια ενσταση. Γιατι πρεπει να υπαρχει ενας π@π@ρ@ς που να μου επιβαλει προστιμο αν εγω δε γουσταρω να φορεσω κρανος? Κανω σε κανεναν κακο? Πειραζω κανεναν? Ενοχλω? Προκαλω οχληση?
Απαγορευεται το καπνισμα, επιβαλλεται με το ετσι θελω το κρανος, απαγορευεται το κοκκορετσι, οχι πανω απο 120 στην ΕΘΝΙΚΗ οδο, πληρωστε ΚΑΙ τελη ΚΑΙ διοδια ΚΑΙ καρτα οταν παρκαρετε. Καντε αυτο εκεινο το αλλο επειδη ετσι γουσταρουμε να σας το επιβαλλουμε. Μην κανετε αυτο, εκεινο, το αλλο επειδη ετσι γουσταρουμε να σας το απαγορευουμε.
ΓΙΝΕΤΕ ΑΜΕΡΙΚΑΝΑΚΙΑ ΤΡΕΛΑΜΕΝΑ
ΓΙΝΕΤΕ ΓΕΡΜΑΝΑΚΙΑ ΡΟΜΠΟΤΑΚΙΑ και
ΓΙΝΕΤΕ ΣΟΥΗΔΟΝΟΡΒΗΓΑΚΙΑ ΨΥΧΩΤΙΚΑ
Βαρεθηκα να κανω ο,τι μου επιβαλλουνε, θελω να κανω ο,τι γουσταρω, οποτε θελω εγω. Να φοραω ο,τι θελω ο,ποτε θελω, να τρωω ο,τι θελω ο,ποτε θελω, να καπνιζω ο,ποτε θελω αφου με φτιαχνει, να πληρωνω ο,τι πρεπει να πληρωσω κι οχι τα σπασμενα των αλλων,
Τα παραπανω σε σημειο που να μην ενοχλω τον συνανθρωπο μου αλλα να μη με ενοχλει κι αυτος.
ΒΑΡΕΘΗΚΑ ΝΑ ΜΟΥ ΕΠΙΒΑΛΛΟΥΝ... vacation ΧΑΛΛΛΑΡΑ ετσι???

για τα περισσότερα από τα υπόλοιπα θα συμφωνήσω... για το κράνος όχι. γιατί ρε φίλε αν πέσω-πέσεις πάνω σου-μου να το έχω τύψεις που σκόρπισες τα μυαλά σου στους 5 ανέμους?
γιατί να φοβάμαι στην εθνική να σε περάσω μπας και σου σκάσει κάνα ζωύφιο στο μάτι και γίνουμε κουβάρι?
γιατί πρέπει να πέσεις στην βόλτα που θα πάμε μαζί και να με κάνεις να τρέχω και να μαζεύω τα ασυμμάζευτα?
γιατί πρέπει να κάνεις την γυναίκα-μάνα-γκόμενα-φίλη μου να δει ανοιγμένο κεφάλι και να μην θέλει να ακούσει για μηχανή?

Υ.Γ. ούτε βόλτα, ούτε για καφέ δεν πάω με κάποιον που δεν φοράει κράνος
Υ.Γ.2 τίποτα από όλα αυτά δεν είναι προσωπικό και λυπάμαι που τα γράφω αυτά με αφορμή συγκεκριμένο ποστ. από την άλλη χαίρομαι που μου δίνεται η ευκαιρία να τα πω.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
http://www.freebikers.gr
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΔευ 7 Φεβ 2011 - 0:01

Δέν είναι θέμα αν πειράζεις κάποιον η αν ενοχλείς η έστω αν προκαλείς όχληση...
Στους περισσότερους απο εμάς, υπάρχουν οικογένειες που περιμένουν να επιστρέψουμε....
Μην τα βάζουμε όλα σε ένα καζάνι μαζί με το κάπνισμα, το κοκκορέτσι, τέλη και διόδια...
Πιο καλά να πληρώσεις ενα τσουχτερό πρόστιμο εσύ, παρά να πληρώνει η οικογένεια σου ενα σπασμένο κεφάλι...
Κάνε οτι γουστάρεις.... σκέψου όμως και αυτούς που αγωνιούν να σε ξαναδούν....
Πάντα φιλικά. wave
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΔευ 7 Φεβ 2011 - 10:57

Πραγματικα χαιρομαι για το παθος με το οποιο υποστηριζετε το θεμα του να φοραμε παντα κρανος παιδια, καθως επισης και το οτι το βλεπω καθημερινα στους δρομους. Και γω ειμαι απο αυτους που το κρανος και η ζωνη ειναι δευτερο "πετσι" μου. Ωστοσω διαφωνω με τον τροπο σκεψης που μας εχουνε περασει. Οτι δηλαδη η αρκουδα πρεπει να φαει ξυλο για να μαθει να χορευει. οχι οτι δε φταιμε και μεις γι αυτο ε? δε λεω αυτο, τα θελουμε και μεις. Οταν εισαι τριτοκοσμικος καποιος θα βρεθει να σου φερθει ετσι, απο παλια ξεκιναει το θεμα...
τεσπα, για να μη θεωρηθει οτι υποστηριζω λαθος αποψεις, οντως το κρανος και η ζωνη σωζουν ζωες (χα χα γιατι να το κρυψωμεν αλλωστε ) smokin , ειναι κατι που το επιβαλλει ο αυτοσεβασμος οχι τα προστιμα και ο φοβος της τιμωριας.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pkotatzis
Μέλος
Μέλος
pkotatzis

Αριθμός μηνυμάτων : 71
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 55
Τόπος : ΑΘΗΝΑ
Ημερομηνία εγγραφής : 04/11/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΔευ 7 Φεβ 2011 - 21:52



Λόγω επαγγέλματος (Μονάδα Εντατικής Θεραπείας), 18 έτη έρχομαι καθημερινά αντιμέτωπος όχι μόνο με τις κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις, λόγω μη χρήσης κράνους,αλλά και με τον "άδικο" θάνατο αυτών των νέων. Και την εικόνα της μάνας και του πατέρα που νεκροφιλούν το παιδί τους. Από τότε που έγινα γονιός συνειδητοποίησα πόσο φριχτό είναι. Και θα μπορούσε με ένα καλό κράνος να είχε αποφευχθεί...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mitchxxcbr
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
mitchxxcbr

Αριθμός μηνυμάτων : 446
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : Περιστέρι
Ημερομηνία εγγραφής : 01/09/2009

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΔευ 7 Φεβ 2011 - 22:29

pkotatzis έγραψε:


Λόγω επαγγέλματος (Μονάδα Εντατικής Θεραπείας), 18 έτη έρχομαι καθημερινά αντιμέτωπος όχι μόνο με τις κρανιοεγκεφαλικές κακώσεις, λόγω μη χρήσης κράνους,αλλά και με τον "άδικο" θάνατο αυτών των νέων. Και την εικόνα της μάνας και του πατέρα που νεκροφιλούν το παιδί τους. Από τότε που έγινα γονιός συνειδητοποίησα πόσο φριχτό είναι. Και θα μπορούσε με ένα καλό κράνος να είχε αποφευχθεί...



ρε φιλε χαρα στο κουραγιο σου

δε θα μπορουσα να κανω με τιποτα μια τετοια δουλεια!!!!

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Pap
Μέλος
Μέλος
Pap

Αριθμός μηνυμάτων : 86
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Ημερομηνία εγγραφής : 25/09/2010

κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Φόρα το κράνος σου.   κρανος - Φόρα το κράνος σου. - Σελίδα 2 EmptyΔευ 7 Φεβ 2011 - 22:36

Μαγκες ολοι λιγο πολυ καποιον εχουμε χασει,και οντως η αληθεια ειναι πως αν εισαι "τυχαιρος" και τελειωσεις ανοδηνα ολο το κουπι το τραβανε αυτοι που μενουν!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Φόρα το κράνος σου.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 7Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Πως νιωσατε οταν ανοιξατε το γκαζι του χχ για πρωτη φορα?
» Μια φορά και ένα...μωρό (2011)
» Video 360 μοιρών, για πρώτη φορά!
» μια φορα και εναν καιρο στο mugello...
» John Hopkins: Στο χειρουργειο για 29η φορα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Moto - κουβέντες-
^ Back to Top