Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Ελλάδα και πολιτική.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45, 46  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#631ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΔευ 18 Ιουν 2018 - 20:06

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#632ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΔευ 18 Ιουν 2018 - 20:52

«Κάποτε ήμουν Έλλην Ηπειρώτης, 1914... υποχώρησα και δέχθηκα να με ονομάσουν βόρειο-Ηπειρώτη το 1923. Μου είπαν έτσι ότι θα εξασφαλίσουν όλα μου τα δικαιώματα… Να μην φοβάμαι. Έπεσα και κοιμήθηκα και ξύπνησα το 1945 να ανακαλύψω ότι πλέον ήμουν Μειονοτικός (το τι μειονότητα δεν το λέγαν). Ξανακοιμήθηκα και ξύπνησα το 1991 Αλβανός.

Κάποτε ήμουν Έλλη Κύπριος, μου είπαν να δεχθώ ότι υπάρχουν και Τούρκοι στο νησί και δεν είναι σωστό να μην νοιώθουν και αυτοί ίσιοι. Το δέχθηκα, τι κι αν ήταν το ίδιο μου το αίμα εξισλαμισμένο με την βία.

Έτσι έπεσα και κοιμήθηκα. Ξύπνησα Ελληνοκύπριος και ο αδελφός μου Τουρκοκύπριος. Τώρα μου λένε να μην λέω πώς είμαι Έλληνας…

Κάνει κακό στην ειρήνη και την ευημερία της Ανατολικής Μεσογείου. Έτσι και ‘γω λέω είμαι Κύπριος σκέτο. Νιώθω όμορφα γιατί μου χαϊδεύουν την πλάτη οι ξένοι.

Κάποτε ήμουν Ίμβριος, Τενέδιος, Κωνσταντινουπολίτης, μου είπαν μην φοβάσαι, έχεις στάτους μειονότητας... Όλα καλά θα πάνε…σήμερα ζω στην Αθήνα. Στο φέισμπουκ μου γράφω τόπο καταγωγής Istanbul, Turkey. Τα ξαδέρφια μου βέβαια ζουν στην Πόλη ακόμα υπό το όνομα Μοχάμεντ και Φατιμά.

Κάποτε ήμουν Μακεδόνας. Μου είπαν πως αυτό δεν ευχαριστεί τους σχεδιασμούς των φίλων μας των Γερμανών (για τα δυτικά Βαλκάνια – νέα γερμανική Γιουγκοσλαβία) και πώς είναι εθνικιστικό. Και ‘γω σαν καλό παιδί που είμαι και που αγαπά όλο τον κόσμο άλλαξα όνομα και ευτυχώς μου επέστρεψα με χίλια ζόρια να λέγομαι Νοτιομακεδόνας.

Αλλά θα σας την σκάσω βρε. Για να δείτε ότι είμαι ακόμα καλύτερος απ ότι νομίζετε σκέφτομαι ένα πιο κατάλληλο όνομα: Νομάς».
---------
Απο φίλο..
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#633ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΔευ 18 Ιουν 2018 - 22:09

Το 1821 ξεκινήσαμε ένα κράτος από το μηδέν και φτάσαμε στα σημερινά μας σύνορα.
Ο ελληνικός στρατός το 1913 δεν ελευθέρωσε όλη τη Μακεδονία, αλλά μέχρι εκεί που φτάνουν τα βόρεια σύνορά μας, υπογράψαμε βέβαια και με τα δυο μας χέρια γιατί η Ελλάδα διπλασιάστηκε.
Ξέρετε οι βαλκανικοί πόλεμοι δεν έγιναν με βάση τις κτήσεις του Μεγάλου Αλεξάνδρου, απλά η Οθωμανική αυτοκρατορία διαλύονταν και ο ελληνικός στρατός κινούνταν βόρεια ενώ ο σερβικός και βουλγαρικός νότια.
Κοινός παρονομαστής; Τις εθνικές καταστροφές τις προκάλεσαν τα εθνίκια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#634ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΔευ 18 Ιουν 2018 - 23:59

Για να αναλυθούν τα ιστορικά γεγονότα 1912-1922 χρειάζονται 2 τόμοι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#635ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΤετ 20 Ιουν 2018 - 20:22

ptinotrofos έγραψε:
Για να αναλυθούν τα ιστορικά γεγονότα  1912-1922 χρειάζονται 2 τόμοι

Ακριβώς!
Επειδή αυτό όμως είναι κουραστικό, ποστάρομε ένα φοτοσόπ ή τα συναισθηματικά από φίλο και καθαρίσαμε.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#636ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΠεμ 21 Ιουν 2018 - 12:46

γκ έγραψε:
Το 1821 ξεκινήσαμε ένα κράτος από το μηδέν και φτάσαμε στα σημερινά μας σύνορα.
Ο ελληνικός στρατός το 1913 δεν ελευθέρωσε όλη τη Μακεδονία, αλλά μέχρι εκεί που φτάνουν τα βόρεια σύνορά μας, υπογράψαμε βέβαια και με τα δυο μας χέρια γιατί η Ελλάδα διπλασιάστηκε.
Ξέρετε οι βαλκανικοί πόλεμοι δεν έγιναν με βάση τις κτήσεις του Μεγάλου Αλεξάνδρου, απλά η Οθωμανική αυτοκρατορία διαλύονταν και ο ελληνικός στρατός κινούνταν βόρεια ενώ ο σερβικός και βουλγαρικός νότια.
Κοινός παρονομαστής; Τις εθνικές καταστροφές τις προκάλεσαν τα εθνίκια.

Τις εθνικές καταστροφές τις προκάλεσαν εννοειται αυτό που λες σε εισαγωγικά εθνίκια αλλα κυριότερα οι μεγάλες αποικιοκρατικές χώρες που προσάρτησαν βιαια η δόλια τα έθνη ,και επειτα υπό τις οδηγίες τους εξεγείρωντο αυτά  .
Αυτό γίνεται εξαπανεκαθεν με δουρειο ιππο την θρησκεια ή το εθνικό αισθημα,επιχειρήσεων,προπαγανδασ μέσω μελών σε συλλόγους κ.α τώρα πλέον και σε φόρουμ κ.α
Επειτα υπό τις οδηγίες τους εξεγείρωντο  

Ελεγε ο καραγκιόζης η ο χατζιαβατης ακούσατε ακούσατε αγγλοι γαλλοι πορτογαλοι .....
δεν μπορω να ποσταρω λινκ είμαι φρεσκος
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#637ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΠεμ 21 Ιουν 2018 - 12:52

Menos έγραψε:
«Κάποτε ήμουν Έλλην Ηπειρώτης, 1914... υποχώρησα και δέχθηκα να με ονομάσουν βόρειο-Ηπειρώτη το 1923. Μου είπαν έτσι ότι θα εξασφαλίσουν όλα μου τα δικαιώματα… Να μην φοβάμαι. Έπεσα και κοιμήθηκα και ξύπνησα το 1945 να ανακαλύψω ότι πλέον ήμουν Μειονοτικός (το τι μειονότητα δεν το λέγαν). Ξανακοιμήθηκα και ξύπνησα το 1991 Αλβανός.

Κάποτε ήμουν Έλλη Κύπριος, μου είπαν να δεχθώ ότι υπάρχουν και Τούρκοι στο νησί και δεν είναι σωστό να μην νοιώθουν και αυτοί ίσιοι. Το δέχθηκα, τι κι αν ήταν το ίδιο μου το αίμα εξισλαμισμένο με την βία.

Έτσι έπεσα και κοιμήθηκα. Ξύπνησα Ελληνοκύπριος και ο αδελφός μου Τουρκοκύπριος. Τώρα μου λένε να μην λέω πώς είμαι Έλληνας…

Κάνει κακό στην ειρήνη και την ευημερία της Ανατολικής Μεσογείου. Έτσι και ‘γω λέω είμαι Κύπριος σκέτο. Νιώθω όμορφα γιατί μου χαϊδεύουν την πλάτη οι ξένοι.

Κάποτε ήμουν Ίμβριος, Τενέδιος, Κωνσταντινουπολίτης, μου είπαν μην φοβάσαι, έχεις στάτους μειονότητας... Όλα καλά θα πάνε…σήμερα ζω στην Αθήνα. Στο φέισμπουκ μου γράφω τόπο καταγωγής Istanbul, Turkey. Τα ξαδέρφια μου βέβαια ζουν στην Πόλη ακόμα υπό το όνομα Μοχάμεντ και Φατιμά.

Κάποτε ήμουν Μακεδόνας. Μου είπαν πως αυτό δεν ευχαριστεί τους σχεδιασμούς των φίλων μας των Γερμανών (για τα δυτικά Βαλκάνια – νέα γερμανική Γιουγκοσλαβία) και πώς είναι εθνικιστικό. Και ‘γω σαν καλό παιδί που είμαι και που αγαπά όλο τον κόσμο άλλαξα όνομα και ευτυχώς μου επέστρεψα με χίλια ζόρια να λέγομαι Νοτιομακεδόνας.

Αλλά θα σας την σκάσω βρε. Για να δείτε ότι είμαι ακόμα καλύτερος απ ότι νομίζετε σκέφτομαι ένα πιο κατάλληλο όνομα: Νομάς».
---------
Απο φίλο..
thank you
Παω στοίχημα ότι τίποτα δεν θα γίνει αρνητικό που να επηρεάσει τη ζωή μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#638ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΠεμ 21 Ιουν 2018 - 13:19

cbx -six έγραψε:
Μένο  σίγουρα δεν μπορείς να ξέρεις  αν η κάθε πληροφορία είναι σωστή ή όχι , και ούτε μπορείς να το διασταυρώνεις  κάθε φορά ...

Σε επικροτώ και συμφωνώ χιλια τις χιλιοις ακου όμως τι άτιμο πράμα είναι η δημοκρατία
λέει... κάποιος όχι μόνο οφείλει να ξέρει, όχι μόνο τα δικαιώματα του αλλα κ τις υποχρωσεις του και πως σωστα να πράτει ώστε ναι μεν να μπορεί να επιβιώσει έννομα στον χώρο που επελεξε να ζει αλλα να μην ενοχλεί κ τον διπλανο του η όποια ελευθερια επέλαξε να ασπαστει

Τέλος θα σου πω τι μου απάντησαν σε ότι γράφεις παρακατω παλιά
Αλλά  στην προκειμένη   περίπτωση ,  όλα τα άλλα που αφορούν τα σκάνδαλα και το κλέψιμο  των τελευταίων 40 ετών  ,  είναι γνωστά "τοις πάσι" ...  Η  ατιμωρησία  έχει φτάσει στο έπακρον ....γι αυτό φτάσαμε εδώ που φτάσαμε ...!!!

''Μωρή κίτσαινα μήπως βάζεις το χέρι σου στην φωτιά ότι έχει γίνει πράξη και η λοβοτομή ιατρικά διότι σε πληροφορώ πουθενα τις πάσης δεν είναι κατεγραμμενο κάτι τέτοιο μόνο στο μυαλό των ανθρώπων''

Όπου κίτσαινα εγώ μην παρεξηγηθούμε και απο τότε ειμαι κάπως έτσι scratch scratch scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#639ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΠεμ 21 Ιουν 2018 - 14:20

Menos έγραψε:
Προκήρυξη της 17Ν πρίν 30 χρόνια.. για το ΔΝΤ και την Ε.Ε.
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Ερώτηση : Πόσο διαρκεί μία μυστηκή υπηρεσία μόχλευσης όχλου και προπαγάνδας

Απάντηση ; Ανάλογα το εμψυχό υλικό από 2,5 χρόνια με εναλασόμενα πρόσωπα και σε σύνολο γύρω στα 25.Με το πέρας 25 ετίας αλλάζουν τα κοινωνικα συμβόλαια και απαιτείται νέος διαχειριστικός κύκλος

Ερώτηση : Ποιοι το εδρεώνουν

Απάντηση :Το αντίπαλο εκάστοτε δέος σύμφωνα πάντα με τα ήθη κ έθιμα της εποχής

Ερώτηση : τ Ο ΕΜΨΥΧΟ ΥΛΙΚΌ πως διαχειρίζεται ;;

Απάντηση :Με κύκλους συμμετοχής το πολύ για 2,5 χρόνια .Η παιρετερω εκθεση τους πέραν των 5 ετών ΣΤΗΝ ΕΠΙΧΕΊΡΗΣΗ οδηγεί σε νομικό περιορισμό ΑΥΤΩΝ για την προφύλαξή τους.

Υ.Γ μην ασχολείσαι με πρακτοράκια Beerchug
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#640ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΠαρ 22 Ιουν 2018 - 13:14

Lerki έγραψε:
Υ.Γ  μην ασχολείσαι με πρακτοράκια Beerchug

Δεκτόν. thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#641ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΠαρ 22 Ιουν 2018 - 20:02

Αμαν ο Τσιπρεν φοραει γραβατα
Το αγορι μου:-)
Τι ωραια που τα λεει
applause applause applause
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#642ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΠαρ 22 Ιουν 2018 - 20:20

Πρέπει να ζήτησε συμβουλές απο τον Κωστόπουλο... laughing laughing
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#643ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΠαρ 22 Ιουν 2018 - 21:05

Πως την ανεμιζε την γραβατα στο τελος...
Τσιτσιριασα
Κοκκινο
Πικε ηταν;
Αν ναι στανταρ κωστοπουλος lol!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#644ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΔευ 25 Ιουν 2018 - 13:22

λεει η αμερικη απορει πως τα τελευταια 16 χρονια βγαινει ο ερντογαν
τι να πω φοβερη μπιχτη
ερντογαν βγες και πες τουλαχιστον εδω ψηφιζουν κ οι πετρες για αυτο
αλλα ας μας πουν και οι αμερικανοι πως εκλεγουν με 25% συμμετοχη πλανηταρχη???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Lerki
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Lerki

Αριθμός μηνυμάτων : 854
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 45
Τόπος : Ιωνια
Ημερομηνία εγγραφής : 18/06/2018

ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 Empty
#645ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Ελλάδα και πολιτική.   ανεκδοτα - Ελλάδα και πολιτική. - Σελίδα 43 EmptyΔευ 25 Ιουν 2018 - 13:23

Ποιος τοχε πει;;;;αν οι εκλογες ήταν να αλλαξουν κατι θα ήταν και αυτες παρανομες

scratch scratch scratch

γουγλης Καρλ Μαρξ
αλλος απο κει τουλ εχει πει καποια ωραια λεει στηρίζονται ολες οι οικονομιες πανω στις θεωριες του;;;;; scratch scratch scratch ορκο δεν παιρνω
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Ελλάδα και πολιτική.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 43 από 46Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1 ... 23 ... 42, 43, 44, 45, 46  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Η Ελλάδα πρωτοπορεί!!!
» Γερμανικες Αποζημιωσεις για την Ελλαδα
» Τι είναι πολιτική;
» Αλλο ενα βιντεακι για την Ελλαδα !
» Η Ελλάδα από ψηλά!

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top