Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Spartiatis
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Spartiatis

Αριθμός μηνυμάτων : 382
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : Σπάρτη
Ημερομηνία εγγραφής : 26/01/2015

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#91ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 1:42

ptinotrofos έγραψε:
εξ άλλου είναι 9 χρονών


για μπαταρια το κοβω, μαλλον ηρθε η ωρα της....ποσο πια χαχαχαχαχαχαχαχα


Προτεινω να δοκιμασεις με μια φιλου κ να δεις...Δεν νομιζω να την χαλασει απλα θα κανει τα ιδια "κολπα"...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#92ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 9 Μαρ 2015 - 1:50

Spartiatis έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
εξ άλλου είναι 9 χρονών


για μπαταρια το κοβω, μαλλον ηρθε η ωρα της....ποσο πια χαχαχαχαχαχαχαχα


Προτεινω να δοκιμασεις με μια φιλου κ να δεις...Δεν νομιζω να την χαλασει απλα θα κανει τα ιδια "κολπα"...

Είδομεν.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marioshadow
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
marioshadow

Αριθμός μηνυμάτων : 933
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Ξανθη
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#93ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2016 - 11:47

Λοιπον να κανω και εγω την ερωτηση μου...καταρχην το μηχανακι στο manual λεει οτι θελει 9αρα
μπαταρια...εχω βαλει 2 φορες την Yuasa και τις 2 φορες μεσα σε 1-1,5 χρονο οι μπαταριες ηταν για πεταμα...παρατηρησα στο μηχανακι μετα απο λιγο καιρο οτι η μιζα δουλευε πιο αργα...δηλαδη δεν ειχε την δυναμη που επρεπε να εχει...ηλεκτρολογικα ολα ειναι καλα ανορθωτες κλπ...το θεμα ειναι οτι η Yuasa βγαζει 8,4 αν θυμαμαι καλα...και την λεει 9αρα!!!αποφασησα να ανεβω και να βαλω 10αρα πιο μεγαλη δεν χωραει δυστηχως απο κατω...τωρα πλεον μιζαρει τελεια!!!περνει κατευθειαν μπροστα!!!η ερωτηση ειναι:εχει περασει σχεδον 1,5 μηνας ακινησιας και την φορτησα...ηθελε φορτηση!!!καλα δεν ειναι περιπου ανα 1-2 μηνες σε ακινησια να την φορτηζουμε???
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbx -six
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
cbx -six

Αριθμός μηνυμάτων : 1601
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/09/2011

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#94ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2016 - 18:34

Μάριε καλά είναι να φορτίζουμε τη μπαταρία , που και που , όταν το μηχανάκι δεν κινείται ...Το πολύ κάθε μήνα (ή στις 20 ημέρες τώρα το χειμώνα ) , κάνε μία φόρτιση ... Ειδικά το χειμώνα , με το κρύο οι μπαταρίες πέφτουν σε απόδοση ... γονατίζουν στην κυριολεξία !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
marioshadow
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
marioshadow

Αριθμός μηνυμάτων : 933
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 35
Τόπος : Ξανθη
Ημερομηνία εγγραφής : 13/10/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#95ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2016 - 18:50

Ωραια Δημητρη!!!αρα καλα εκανα...ειχα την απορια εφοσον δεν την δουλεψα γιατι να θελει φορτιση...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#96ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΚυρ 24 Ιαν 2016 - 22:33

Εγώ έχω πάρει από το λιντλ ένα ηλ/νικό φορτιστή που αφού φορτίσει την μπαταρία μπαίνει αυτόματα σε λειτουργία συντήρησης. Έτσι λοιπόν έχω τη μπαταρία μόνιμα συνδεδεμένη όταν το ΧΧ είναι σε ακινησία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Psath 1100XX
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Psath 1100XX

Αριθμός μηνυμάτων : 1257
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/02/2010

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#97ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Ιαν 2016 - 15:23

ptinotrofos έγραψε:
Εγώ έχω πάρει από το λιντλ ένα ηλ/νικό φορτιστή που αφού φορτίσει την μπαταρία μπαίνει αυτόματα σε λειτουργία συντήρησης. Έτσι λοιπόν έχω τη μπαταρία μόνιμα συνδεδεμένη όταν το ΧΧ είναι σε ακινησία.


Τον έχω κι εγώ. Φορτίζει 6, 12volt και μέχρι 120 ampere μπαταρίςς. Αξίζει με το παραπάνω τα 20€.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#98ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Ιαν 2016 - 16:40

ptinotrofos έγραψε:
Εγώ έχω πάρει από το λιντλ ένα ηλ/νικό φορτιστή που αφού φορτίσει την μπαταρία μπαίνει αυτόματα σε λειτουργία συντήρησης. Έτσι λοιπόν έχω τη μπαταρία μόνιμα συνδεδεμένη όταν το ΧΧ είναι σε ακινησία.

Αφαίρεσε τον φορτιστή Κώστα... η "κατάσταση συντήρησης" γονατίζει την μπαταρία..
Η μπαταρία πρέπει να φορτίζεται και μετα να παραμένει σε λειτουργία μέχρι να ξαναζητήσει ρεύμα.
Καλύτερα να την συνδέεις και να την αποσυνδέεις όποτε χρειαστεί, ειδάλλως, αν όχι του χρόνου, σε 2 χρόνια θα τα έχει κακαρώσει! grandpa
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#99ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Ιαν 2016 - 20:57

Menos έγραψε:
ptinotrofos έγραψε:
Εγώ έχω πάρει από το λιντλ ένα ηλ/νικό φορτιστή που αφού φορτίσει την μπαταρία μπαίνει αυτόματα σε λειτουργία συντήρησης. Έτσι λοιπόν έχω τη μπαταρία μόνιμα συνδεδεμένη όταν το ΧΧ είναι σε ακινησία.

Αφαίρεσε τον φορτιστή Κώστα... η "κατάσταση συντήρησης" γονατίζει την μπαταρία..
Η μπαταρία πρέπει να φορτίζεται και μετα να παραμένει σε λειτουργία μέχρι να ξαναζητήσει ρεύμα.
Καλύτερα να την συνδέεις και να την αποσυνδέεις όποτε χρειαστεί, ειδάλλως, αν όχι του χρόνου, σε 2 χρόνια θα τα έχει κακαρώσει! grandpa

Απ' ότι διάβασα στο βιβλιαράκι του φορτιστή λειτουργεί ως εξής: Αφού φορτίσει την μπαταρία πλήρως μετά τραβάει ρεύμα αργά και ξαναφορτίζει διαδοχικά. Με αυτό τον τρόπο αναστήθηκε η.....εννέα ετών Υuasa και λειτουργεί σαν καινούργια, και να σκεφθείς 'οτι την είχα για ξοφλημένη γιαυτό πήρα καινούργια μπαταρία την οποία έχω ακόμα στο κουτί.

Αν είχα τοποθετήσει την καινούργια δεν θα την έβαζα στην συντήρηση γιατί νομίζω ότι δεν χρειάζεται.  Μιά φόρτιση κάθε 2-3 εβδομάδες είναι πιστεύω αρκετή.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 52
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#100ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Ιαν 2016 - 20:59

Οπα! Αυτο Μενιο πως προκυπτει; Γιατι και γω τις εχω εκτος τις μπαταριες, στη συντηρηση, αλλα δεν ξερω κατι τετοιο...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#101ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Ιαν 2016 - 21:14

pablo έγραψε:
Οπα! Αυτο Μενιο πως προκυπτει; Γιατι και γω τις εχω εκτος τις μπαταριες, στη συντηρηση, αλλα δεν ξερω κατι τετοιο...

Το βιβλιαράκι του φορτιστή αλλά και όλων τον ηλ/νικων φορτιστών που έχουν λειτουργία συντήρησης λέει ότι μπορείς να έχεις την μπαταρία μόνιμα συνδεδεμένη όλο τον χειμώνα.

Μένο υπάρχει σχετική εμπειρία? Την έχει πατήσει κανένας? Όχι οτι με νοιάζει αν η yuasa θα περάσει τη 10ετία αλλά να ξέρουμε δλδ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#102ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 25 Ιαν 2016 - 22:39

Είναι η απλή λογική που ισχύει σε όλες τις μπαταρίες (όχι μόνο μοτοσυκλέτας)..
Μια μπαταρία για να κρατήσει χρόνια πρέπει να φορτίζεται και να "ξεψυχάει" για να ξαναφορτιστεί.. με αυτό το τρόπο η μπαταρία δείχνει και την ηλικία της.

Δηλαδή, μια μπαταρία σε φυσιολογική χρήση ίσως παρουσιάσει τα πρώτα σημεία κόπωσης ύστερα από 2-3 χρόνια και εκεί θα χρειαστεί φόρτιση.. ύστερα από 2 χρόνια.. μετά ανα χρόνο κ.ο.κ.

Με αυτό το τρόπο γνωρίζεις την "ηλικία" απεβίωσης της μπαταρίας.

Η μέθοδος που παρουσιάζουν οι φορτιστές (κατάσταση συντήρησης) κρατάνε την μπαταρία μονίμως "μάχιμη", αλλα επειδή δεν τις δύναται η ευκαιρία να αποφορτίσει κανονικά, είναι σε μια μόνιμη "τσίτα" !!
Ναι μέν η μπαταρία θα είναι στο φούλ των δυνατοτήτων της, αλλά η διάρκεια της θα πέσει 50% (στην ξεφτίλα)!

Δεν γνωρίζω πολλά από φορτιστές (και εγώ του LIDL τον φορτιστή έχω), αλλά γνωρίζω πολλά από μπαταρίες και τον τρόπο που επιζούν.

Προσωπικά, όταν η μηχανή κάτσει αρκετό καιρό ακινητοποιημένη, αφαιρώ την μπαταρία και την κρατάω στο σπίτι (σε θερμοκρασία δωματίου) και ύστερα από 5-6 μήνες τις κάνω μια 8ωρη φόρτιση και είμαι έτοιμος για τους επόμενους 6-7 μήνες

Απλή τακτική που μου κράτησε την προηγούμενη (no name) μπαταρία σχεδόν 8 χρόνια.

Αν πάλι βαριέσαι να μπείς στην διαδικασία βαλε, βγάλε μπαταρία, απλά αφαίρεσε τους πόλους, και όταν θελήσεις να την ξαναβάλεις μπροστά, σύνδεσέ την, άναψε τα φώτα για 10 δευτερόλεπτα, σβήσε τα (αυτό το σοκάρισμα "ξυπνάει" την μπαταρία) και βάλε μπροστά.

Η μπαταρία σου πλέον είναι ετοιμοπόλεμη. thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#103ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΔευ 22 Αυγ 2016 - 19:41

καμια καλη τιμουλα για μπαταρια κανεις???
αυτη που εβαλα με ενα 20αρικο μετα απο 2-3 χρονια τα κακαροσε
τελικα στις μπαταριες δεκαευρω και χρονος παει!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Erecozi
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Erecozi

Αριθμός μηνυμάτων : 5077
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#104ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΤρι 23 Αυγ 2016 - 1:13

Μαλλον παω για αυτην http://www.standard.gr/site/product/%CE%9C%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%AD%CF%84%CE%B1%CF%82-STANDARD-AGM-YTZ10S-EBZ10A-4--12V-8-6Ah-170A-CCA-?prdId=YTZ10S&catId=0106&extLang=
η μαρκα εδω εχει διαφημηστει αρκετα και η τιμη ειναι δελεαστικη να δουμε ποσο θα παει...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 Empty
#105ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.   μπαταρια - Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη. - Σελίδα 7 EmptyΤρι 23 Αυγ 2016 - 15:35

Erecozi έγραψε:
Μαλλον παω για αυτην http://www.standard.gr/site/product/%CE%9C%CF%80%CE%B1%CF%84%CE%B1%CF%81%CE%AF%CE%B1-%CE%BC%CE%BF%CF%84%CE%BF%CF%83%CF%85%CE%BA%CE%BB%CE%AD%CF%84%CE%B1%CF%82-STANDARD-AGM-YTZ10S-EBZ10A-4--12V-8-6Ah-170A-CCA-?prdId=YTZ10S&catId=0106&extLang=
η μαρκα εδω εχει διαφημηστει αρκετα και η τιμη ειναι δελεαστικη να δουμε ποσο θα παει...


Δεν βάζεις άλλα 20-25€ να πάρεις μια YUASA να ξεμπερδεύεις?  Δυο πίτσες είναι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μπαταρια....ηρθε η ωρα για αλλαγη.

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 7 από 9Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Ήρθε και η σειρά μας...
» Νομιζω οτι ηρθε η ωρα
» Κυριοι ηρθε η ωρα............
» προβλημα μπαταρια
» Πεινια η μπαταρια

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Τεχνικά θέματα-
^ Back to Top