Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Φεβ 2017 - 14:33

Όπως και να την ρυθμίσεις σκατά φώτα έχει. Η μεγάλη σκάλα είναι δυνατή αλλά στη μεσαία δεν βλέπω την τύφλα μου. Πρίν λίγες μέρες νύχτωσα στο δρόμο (Είχα πολλά χρόνια να οδηγήσω νύχτα) και έπαθα πλάκα. Νόμιζα ότι έχει καεί η λάμπα. Δεν ξέρω αν η λάμπα έχει χάσει την απόδοσή της μια και είναι της μαμάς και κυκλοφορώ πάντα με αναμμένα φώτα. Πάντως θυμάμαι κάπου στο 2004 ή 5 που ήταν ακόμα καινούργια και είχα κάνει την διαδρομή Στυμφαλία - Αθήνα νύχτα η κατάσταση ήταν χάλια, ιδικά στις στροφές που πλαγιάζει το μηχανάκι η μεσαία σκάλα φέγγει χάμω δυό μέτρα μπροστά από τον τροχό και η μεγάλη στην εξωτερική μεριά της στροφής ψηλά ψάχνει για κουκουβάγιες. Στις στροφές βέβαια όλα τα μηχανάκια έχουν θέμα λόγω της μεταβαλλόμενης κλίσης τους αλλά το ΧΧ έχει θέμα και στην ευθεία. Η Άφρικα που είχα πριν το ΧΧ είχε πολύ καλύτερα φώτα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fantomas
Μέλος
Μέλος
fantomas

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2016

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Φεβ 2017 - 21:44

ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ, ΕΓΩ ΝΥΧΤΩΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΟΦΟΥΛΕΣ. απλα πρεπει να βρω που θα τα στηριξω για να μην φαινονται ασχημα,
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 25 Φεβ 2017 - 0:40

fantomas έγραψε:
ΜΕ ΒΛΕΠΩ ΝΑ ΤΗΣ ΒΑΖΩ ΠΡΟΒΟΛΑΚΙΑ, ΕΓΩ ΝΥΧΤΩΝΩ ΠΟΛΛΕΣ ΦΟΡΕΣ ΚΑΙ ΜΟΥ ΑΡΕΣΟΥΝ ΚΑΙ ΟΙ ΣΤΡΟΦΟΥΛΕΣ. απλα πρεπει να βρω που θα τα στηριξω για να μην φαινονται ασχημα,

Έχω δει να βάζουν μανιτάρια και να στηρίζουν εκεί πάνω τα προβολάκια. Κάποιοι αλλάζουν τη λάμπα της μεσαίας σκάλας με ξένον, σε πολλούς όμως τα ξένον έχουν δημιουργήσει προβλήματα. Υπάρχει και σχετικό ποστ για τα ξένον.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
γκ
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
γκ

Αριθμός μηνυμάτων : 298
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 68
Τόπος : Χίος
Ημερομηνία εγγραφής : 25/01/2017

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 25 Φεβ 2017 - 15:14

ptinotrofos έγραψε:
Όπως και να την ρυθμίσεις σκατά φώτα έχει.......  Η Άφρικα που είχα πριν το ΧΧ είχε πολύ καλύτερα φώτα.

Έχω την εντύπωση ότι τα μοδέρνα κάτοπτρα υστερούν σε σχέση με τα στρογγυλά. Άλλαξα σε μια μοτοσυκλέτα το τετράγωνο φανάρι με στρογγυλό και φέγγει πολύ καλύτερα με την ίδια λάμπα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
fantomas
Μέλος
Μέλος
fantomas

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2016

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 2:17

καλησπερα παιδες,
εχω την εξης απορια, ποια λαμπα ειναι η μικρη και ποια η μεγαλη?
το λεω διοτι εχω κατεβασει τελειως την ρυθμιση και παλι ενοχλουν τα φωτα μου, οπως κοιταμε το φαναρι η μικρη μου σκαλα αναβει στην πανω πλευρα του φαναριου και η μεγαλη απο κατω....εχω αρχισει να πιστευω οτι ειναι λαθος ετσι και θα επρεπε να συμβαινει το αντιθετο....οποιος ειναι σιγουρος ας με διαφωτισει διοτι στο manual δεν λει ποια παει που...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 11:39

fantomas έγραψε:
καλησπερα παιδες,
εχω την εξης απορια, ποια λαμπα ειναι η μικρη και ποια η μεγαλη?
το λεω διοτι εχω κατεβασει τελειως την ρυθμιση και παλι ενοχλουν τα φωτα μου, οπως κοιταμε το φαναρι η μικρη μου σκαλα αναβει στην πανω πλευρα του φαναριου και η μεγαλη απο κατω....εχω αρχισει να πιστευω οτι ειναι λαθος ετσι και θα επρεπε να συμβαινει το αντιθετο....οποιος ειναι σιγουρος ας με διαφωτισει διοτι στο manual  δεν λει ποια παει που...

πάνω η μικρή σκάλα κάτω η μεγάλη σκάλα cafe
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
fantomas
Μέλος
Μέλος
fantomas

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2016

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 11:45

χμ. και τοτε τι @@@@ φταιει και δεν κατεβαινει αλλο το φαναρι και τυφλωνω τους παντες....
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 12:11

τώρα έτσι που το θετής δυο λόγους μπορώ να σκεφτώ , η έχει ξεβιδώσει η βίδα από τον καθρέφτη του φαναριου , η έχει κάτσει η ανάρτηση σου πίσω αρκετά . επίσης ίσwς και η λάμπα σου δεν είναι σωστά στην θέση τις 3hs λόγοι ! κανε ένα tsek και πες μας ότι μαθαίνουμε είναι για καλο όλον μας
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 12:13

και τώρα που το σκέφτομαι ( ακόμα είναι πρωί υπόψιν ) δες μήπως εχεις τις λάμπες σε λάθος θέση , όταν ανάβεις την μικρή σκατά πια θέση ανάβει ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
fantomas
Μέλος
Μέλος
fantomas

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2016

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 13:16

δεν την καταλαβα την ερωτηση,
πρωτη σκλα στον διακοπτη ειναι η ψειρα, δευτερη σκαλα ειναι τα πορειας τριτη σκαλα στον διακοπτη ειναι τα μεγαλα, οπου πορειας αναβειο η λαμπα στο πανω τμημα του φαναριου και η μεγαλη αναβει στο κατω τμημα.

oso για την βιδα αν την γυρισω αριστερα το ανεβαζει, αν την γυρισω δεξια παει μεχρι ενα σημειο (το κατοπτρο) και μετα γυριζει η βιδα αλλα δεν αλλαζει κατι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 13:28

fantomas έγραψε:
δεν την καταλαβα την ερωτηση,
πρωτη σκλα στον διακοπτη ειναι η ψειρα, δευτερη σκαλα ειναι τα πορειας τριτη σκαλα στον διακοπτη ειναι τα μεγαλα, οπου πορειας αναβειο η λαμπα στο πανω τμημα του φαναριου και η μεγαλη αναβει στο κατω τμημα.

oso για την βιδα αν την γυρισω αριστερα το ανεβαζει, αν την γυρισω δεξια παει μεχρι ενα σημειο (το κατοπτρο) και μετα γυριζει η βιδα αλλα δεν αλλαζει κατι...


ωραία μέχρι εδώ , αν πηγαίνει μέχρι ένα σημείο και σταματα η ρύθμιση τότε είναι στο τέρμα . τώρα σειρά έχει να δεις αν είναι σωστά κουμπωμένες η λαμπτήρες σου , και τσέκαρε και την ανάρτηση , ίσος είναι πολύ μαλακιά και μόλις κάθεσαι επάνω στην μηχανή να κάθεται η ανάρτηση με αποτέλεσμα να χτυπάν τα φώτα σου ψηλά . δε μπορώ να σκεφτώ κάτι άλλο εκτός αν κάποιος έχει ξεμοντάρει το μούτρο σου και πείραξε τίποτα στο φανάρι
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
fantomas
Μέλος
Μέλος
fantomas

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2016

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 13:39

οκ μετα τις 4 θα ξανα εχει λυσιμο καθως εντοπισα και θεμα με το υγρο ψυγειου οποτε και θα ενημερωσω, μαλλον θα την γδυσω ολοκληρη!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 13:43

κουράγιο και καλή υπομονή... στο τέλος όλα γίνονται όπως πρέπει καλή συνέχεια
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
fantomas
Μέλος
Μέλος
fantomas

Αριθμός μηνυμάτων : 96
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 44
Τόπος : ΡΕΘΥΜΝΟ
Ημερομηνία εγγραφής : 26/04/2016

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 16:56

na με και παλι...
λοιπον: πειραζα λαθος πραγμα, με το να εχω παρει την μηχανη απο αλλον θεωρουσα οτι εχει σπασει την πεταλουδα που εχει, και εχει βαλει μια βιδα, οποτε εγω γυριζα τοσο καιρο μια βιδα η οποια ομως κινει το κατοπτρο μεσα εξω( οχι την δεσμη του φως μονο το κατοπτρο) τι ρολο βαραει αυτη ξερουμε??? ( ειναι οπως καθομαστε στην σελα απο την αριστερη πλευρα αριστερα απο απο την κατω λαμπα σε ευθεια ακριβως κατω απο την πεταλουδα που ρυθμιζει τα φωτα ..και κουναει το κατοπτρο μπρος -πισω στην ουσια....) οποιος ξερει ας πει για να δω και πως θα το ρυθμισω

εγω εστριβα την βιδα που εχω κυκλωσει με γαλαζιο
Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 D1dmQ4DJRBuL3Ic6U8sBYA
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
kalaitzidisk
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
kalaitzidisk

Αριθμός μηνυμάτων : 1321
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 37
Τόπος : GERMANY BIELEFELD
Ημερομηνία εγγραφής : 21/10/2012

Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ   Φώτα - ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ - Σελίδα 2 EmptyΤετ 16 Αυγ 2017 - 18:58

οποτε είσαι ok... respect δεν ξέρω τι είναι εκείνη η βίδα , ( μέχρι εκεί δεν έφτασε η χάρη μου lol! )
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/kalaitzidisk
 

ΡΥΘΜΙΣΗ ΥΨΟΥΣ ΣΤΑ ΦΩΤΑ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Αύξηση Ύψους Αμορτισέρ.
» Φώτα led
» Ρυθμιση PC3
» Εσβησαν τα φωτα!!
» ΦΩΤΑ Xenon

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: CBR Forums ::   :: Τεχνικά θέματα-
^ Back to Top