Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μέσος όρος ταχύτητας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

Μέσος όρος ταχύτητας
20 - 80
Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pl102%Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pr12
 2% [ 1 ]
80 - 140
Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pl1020%Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pr12
 20% [ 11 ]
140 - 200
Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pl1064%Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pr12
 64% [ 35 ]
200 - 260
Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pl1013%Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pr12
 13% [ 7 ]
260+
Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pl101%Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Pr12
 1% [ 1 ]
Σύνολο Ψήφων : 55
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
MaxZorin
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
MaxZorin

Αριθμός μηνυμάτων : 258
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Μεσόγεια
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2013

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#31ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 23:11

Με βάση τα παραπάνω, η ψήφος μου σε ταξίδι σε Εθνική οδό και έστω καλό επαρχιακό δίκτυο, πάει στο 80-140 για μέση, και αυτό για ταξίδι μοναχικό, ξεφόρτωτο, τύπου φεύγω από το Α να πάω στο Β και σβέλτα.

Για ταξίδι δικάβαλο, και πιο τουριστικό, πάνε να κάνουμε μια βόλτα στην χαλκιδική, και κανά μπανάκι και να δούμε μέρη και τέτοια, ο μέσος θα πάει ρεαλιστικά, ακόμα μια κατηγορία κάτω στο 20-80.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#32ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 23:33

στην Εθνικη Αθηνων Θεσσαλονικης ειναι εφικτος ενας υψηλος μεσος ορος ταξιδιού παρολα αυτα. και θεωρω τα νουμερα δεν λενε παντα την αληθεια. αν πχ εγω πηγαινω με 180 για τρια λεπτα και φτανοντας στα διοδια περιμενω ουρα αλλα τρια λεπτα η μεση ταχυτητα μου εχει πεσει στα 90χλμ/ωρα. με τα 13 τοσα? διοδια αθηνα θεσσαλονικη τι να πεις για πραγματικη μεση ταχυτητα ταξιδίου με ΧΧ?
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#33ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 23:40

Δεν κάνουμε και επιστημονική ανάλυση !!! Πιστεύω μέσο όρο με το ποσο κινούμαστε , ανεξάρτητα των εμποδίων !!! Γι ´αυτο έδωσα την ανάλογη απάντηση !!εαν βάλεις τον πραγματικό μέσο όρο σε όλη την Ελλάδα , δεν ξεπερνά τα 80 χλμ!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
MaxZorin
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
MaxZorin

Αριθμός μηνυμάτων : 258
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Μεσόγεια
Ημερομηνία εγγραφής : 14/06/2013

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#34ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 23:44

Το ότι ο Έλληνας δεν σκέφτεται επιστημονικά (δλδ με αιτιοκρατική λογική, ορθολογισμό, κατανόηση του προβλήματος, παρατήρηση-αναρώτηση-θεωρία-πειραματισμό-επαλήθευση) γενικότερα στην ζωή του, αλλά αντίθετα ''πιστεύει'' πράγματα, είναι ένα γενικότερο μαύρο χάλι του ανθρώπινου είδους...

Αλλά είναι άλλο θέμα αυτό, πολύ γενικότερο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Jimacos
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Jimacos

Αριθμός μηνυμάτων : 1208
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 46
Τόπος : ΒΟΛΟΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 22/02/2011

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#35ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΔευ 1 Ιουλ 2013 - 23:52

80-140 ο μέσος όρος ταχύτητας μου και οχι η πορεία μου.Η πορεία ειναι γύρο στα 180-190χλμ.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
pablo
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
pablo

Αριθμός μηνυμάτων : 5366
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Ζωγράφου-Αθήνα (ex salonica-Malgara)
Ημερομηνία εγγραφής : 19/01/2011

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#36ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 0:10

MaxZorin έγραψε:
Το ότι ο Έλληνας δεν σκέφτεται επιστημονικά (δλδ με αιτιοκρατική λογική, ορθολογισμό, κατανόηση του προβλήματος, παρατήρηση-αναρώτηση-θεωρία-πειραματισμό-επαλήθευση) γενικότερα στην ζωή του, αλλά αντίθετα ''πιστεύει'' πράγματα, είναι ένα γενικότερο μαύρο χάλι του ανθρώπινου είδους...

Αλλά είναι άλλο θέμα αυτό, πολύ γενικότερο


εγω πάντως ΠΑΩ ΜΕ ΔΙΑΚΟΣΑΑΑΑ vroomvroom 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#37ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 6:33

Και με τριακοσια να πατε οσοι πατε, ο μεσος ορος που "νομιζετε" οτι εχετε...ΔΕΝ εχει σχεση με την πραγματικοτητα. Ειδικα εντος πολης ειναι πολυ κατω απο το μισο απο οτι στην εθνικη (παντα φτανοντας τα ιδια μεγιστα χλμ) λογω φαναριων, κινησης.

Το θεμα ειναι:

Καποιοι φαινεται οτι εχουν μετρησει το μεσο ορο τους, καποιοι αλλοι απλως θελουν να πηγαινουν με πολλα? Να πω κι εγω τριακοσια πενηντα, καλα ειναι, κερδισα...

ΥΓ Μη γ@ματε αυτα τα θεματα!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#38ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 14:45

[quote="Thodo L200"]Και με τριακοσια να πατε οσοι πατε, ο μεσος ορος που "νομιζετε" οτι εχετε...ΔΕΝ εχει σχεση με την πραγματικοτητα. Ειδικα εντος πολης ειναι πολυ κατω απο το μισο απο οτι στην εθνικη (παντα φτανοντας τα ιδια μεγιστα χλμ) λογω φαναριων, κινησης.

Το θεμα ειναι:

Καποιοι φαινεται οτι εχουν μετρησει το μεσο ορο τους, καποιοι αλλοι απλως θελουν να πηγαινουν με πολλα? Να πω κι εγω τριακοσια πενηντα, καλα ειναι, κερδισα...

ΥΓ Μη γ@ματε αυτα τα θεματα!!![/quot

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#39ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 14:51

Σαν μικρη ειναι η φωτο, δεν καλοφαινεται!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
ptinotrofos
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
ptinotrofos

Αριθμός μηνυμάτων : 7822
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 70
Τόπος : Άνω Λιόσια
Ημερομηνία εγγραφής : 13/01/2012

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#40ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 15:03

Καποια αυνανια εκανα αλλα τωρα πρεπει να ειναι καλη. Θελω να πω οτι ποτε δεν ξερεις τι θα βρεις στο δρομο σου.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#41ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 15:18

Πως το συσχετιζουμε με το μεσο ορο ταχυτητας...scratch 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#42ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 15:54

Menos έγραψε:
Ποιός είναι ο μέσος όρος ταχύτητας που οδηγείτε πάνω στην μηχανή σας σε βόλτα η ταξίδι?
Μιλάμε πάντα για εθνικό δρόμο.
Ψηφίστε!
MaxZorin έγραψε:
Επειδή νομίζω απαντάμε χωρίς να έχουμε καταλάβει τι ρωτάει το ερώτημα:

Νομίζω ότι το ερώτημα λέει για μέσο όρο, και οι περισσότεροι απαντούν τι ταχύτητες δείχνει το κοντέρ συνήθως π.χ. στην Εθνική οδό.

Αυτά τα δύο ΔΕΝ ταυτίζονται, αντίθετα, διαφέρουν κατά πολύ.

Μέσος όρος είναι: κάναμε απόσταση 500χμ , φύγαμε στις 11:00 φτάσαμε 15:30, δλδ σε 4 ώρες και 30 λεπτά, από την εκκίνηση στον τερματισμό, άρα 500/4.5=111 χμ/ω Μέσος Όρος Ταχύτητας.

Με σημεία που σχεδόν σταματάς (διόδια, κίνηση μπες βγες σε αστικό δίκτυο, βενζίνη) ενώ μπορεί να πηγαίνεις με 160+ στην εθνική, ο μέσος όρος καταλήγει τελικά το 111 που έγραψα πριν.

Μέσος όρος 140-200 είναι ή πάνω-κάτω την Αττική οδό μετράμε ΜΟΝΟ ή μικρό αεροσκάφος laughingή κάνουμε γυρίσματα τύπου ghostrider, ΔΕΝ γίνεται σε ρεαλιστικές συνθήκες στις οποίες θα δει γεράματα ο πιλότος με συνήθη μέσο όρο 140-200...
MaxZorin έγραψε:
Το ότι ο Έλληνας δεν σκέφτεται επιστημονικά (δλδ με αιτιοκρατική λογική, ορθολογισμό, κατανόηση του προβλήματος, παρατήρηση-αναρώτηση-θεωρία-πειραματισμό-επαλήθευση) γενικότερα στην ζωή του, αλλά αντίθετα ''πιστεύει'' πράγματα, είναι ένα γενικότερο μαύρο χάλι του ανθρώπινου είδους...

Αλλά είναι άλλο θέμα αυτό, πολύ γενικότερο
1)ΔΕ χρειάζεται να είσαι αγενής και προσβλητικός.

2)Πριν αρχίζεις να διορθώνεις τους άλλους και να το παίζεις ιστορία πρόσεξε πρώτα αυτά που λες εσύ γιατί σε κάποια σημεία δε βγάζουν άκρη και έχει να κάνει καθαρά με τη λογική σου και το πως δομείς το λόγο σου. Παράδειγμα το χρωματισμένο κείμενο στο αναδημοσιευμένο από μένα ποστ σου.

3)Ο νηματοθέτης ήταν σαφής στο αρχικό ποστ και δε χρειάζεται να παίζουμε με τις λέξεις. Τώρα εσύ γιατί το παίζεις ξερόλας και ανώτερος δε «μπορώ» να το καταλάβω. Ειδικά σε άτομα που απήντησαν σωστά στο αρχικό ποστ. Οκ μπράβο ξέρεις ότι οι ακραίες τιμές "τραβάνε" το μέσο όρο προς το μέρος τους. Μπράβο έχεις διαβάσει στατιστική πρώτης λυκείου...applause

4)Ξέρεις πού μένω εγώ πχ και για τι διαδρομές μιλάω; Προφανώς όταν στα 200 χλμ που κάνω ούτε 1 δεν είναι μέσα σε πόλη και περνάω τα 2 διόδια μέσα στην κυριολεξία σε 5 δευτερόλεπτα (άντε να πάρω και καμία στροφή δηλαδή 200 μέτρα με 150χλμ/ω και να φρενάρω και στιγμιαία δυνατά 4-5 φορές) ΠΟΣΟ λες να μου επηρεάζει το μέσο όρο; Και όχι δεν έχω κόλλημα να το παίξω χεράς και Γιατρός αλλά ξέρω τι λέω. Πορεία σε εθνική όσο είπα. Μέσα στην πόλη όσο χρειαστεί από την εκάστοτε κίνηση και συνθήκες. Όπως ομοίως το ίδιο γίνεται και στην εθνική και παντού. Όταν οι συνθήκες το επιτρέπουν πάω με 180-220 γιατί το απολαμβάνω. Όταν δεν το επιτρέπουν οι συνθήκες πάω με όσα μου το επιτρέπουν. Έχει τύχει τα 400 μέτρα να τα κάνω σε 5 λεπτά γιατί χάζευα μία κωλάρα. Αυτό τι σημαίνει; Ό,τι στην ερώτηση του Μένου πρέπει να πω σε 5 λεπτά 400 μέτρα, στα 60 πόσα; Δηλαδή 4,8 χλμ/ω. Η λογική σου είναι προβληματική. Η ερώτηση ήταν σαφής και οι απαντήσεις σωστές. Και το χειρότερο, στην προσπάθειά σου να το παίξεις μάγκας, υποβιβάζεις άλλους ανθρώπους, χωρίς καμία αιτία/δικαιολογία. Και όντως δε χρειάζεται να κάνουμε ανάλυση επιστημονική στο με πόσα πάει κανείς συνήθως ή αλλιώς κατά μέσο όρο στην εθνική. Άλλωστε αυτό που λες εσύ αλλάζει ΚΑΘΕ ΦΟΡΑ και συνεπώς δε μπορούμε να απαντήσουμε.

5)Επαναλαμβάνω λοιπόν για όσους δεν κατάλαβαν,στην εθνική, πορεία 180-220 και ανά διαστήματα ξεσπάσματα στα 250+++. Έτσι συνηθίζω να οδηγάω στην εθνική μονός. Όταν δεν το επιτρέπουν οι καταστάσεις είτε για βρέχει, είτε γιατί σταματάω για χέσιμο είτε γιατί δεν ξέρω κι εγώ τι Ω ΤΙ ΠΡΟΦΑΝΕΣ μειώνω ή/και μηδενίζω ταχύτητα για όσο/όπως χρειαστεί.

6)[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
slaine
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
slaine

Αριθμός μηνυμάτων : 793
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 05/08/2011

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#43ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 15:55

Και μια και μιλάμε ΜΟΝΟ επιστημονικά να μου πείτε αν θέλετε να βάλω και πηγές και με ποιό τρόπο προτιμάτε τη βιβλιογραφία.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/lagno.mpifteki
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#44ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 16:00

Thodo L200 έγραψε:
Πως το συσχετιζουμε με το μεσο ορο ταχυτητας...scratch 
Αυτο καθυστερεί τον μέσο όρο!!!! Ετσι το συσχετιζουμε!!Beerchug 
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 Empty
#45ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μέσος όρος ταχύτητας   Μέσος όρος ταχύτητας - Σελίδα 3 EmptyΤρι 2 Ιουλ 2013 - 16:04

slaine έγραψε:
Και μια και μιλάμε ΜΟΝΟ επιστημονικά να μου πείτε αν θέλετε να βάλω και πηγές και με ποιό τρόπο προτιμάτε τη βιβλιογραφία.
Αδερφε ευχαριστούμε για την υποστήριξη !!Beerchug εννοείται το σταματάμε εδω, και συνεχίζουμε οι δυο μας την κουβέντα στο Ναύπλιο με τα μηχανάκια μας για θέα και δυο μπύρες στο τραπέζι !!!!!
Συμφωνείς ;;;
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μέσος όρος ταχύτητας

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 3 από 4Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3, 4  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» Ένας διαφορετικός όρος δύναμης..Κωνσταντίνα Κασκάνη
» Νέο ρεκόρ ταχύτητας για μοτοσυκλέτα
» Πανελλήνιο πρωτάθλημα ταχύτητας
» Ορια ταχυτητας και αλκοολ
» Ρεκόρ ταχύτητας με endo

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top