Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Μια "άτυχη" βόλτα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
stroumf
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
stroumf

Αριθμός μηνυμάτων : 375
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 28/04/2009

ατυχη - Μια "άτυχη" βόλτα - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια "άτυχη" βόλτα   ατυχη - Μια "άτυχη" βόλτα - Σελίδα 2 EmptyΤετ 2 Ιουν 2010 - 23:29

X-HarrisX έγραψε:
Αφού δεν χτύπησε κανείς σας ΟΛΑ καλά !! Αυτό έχει σημασία... οι μοτοσυκλέτες και όλα τα υπόλοιπα φτιάχνονται...

Αλλά ρε παιδιά να κάνω μια παρατήρηση. Πάτε να στρίψετε και να ευχαριστηθείτε τις μηχανές σας... και καλά κάνετε και πάντα τέτοια (*) Αλλά φοράτε τζηνς ?!?!? :-O
Χωρίς κάποιον σοβαρότερο εξοπλισμό ασφάλειας ? Αν όχι δερμάτινο ή έστω κορντούρα παντελόνι με ενισχύσεις, τουλάχιστον πάνω από το τζην προστατευτικές επιγονατίδες. Όπως είδατε είναι τόσο εύκολο να συμβεί το "κακό" που πρέπει να πέρνουμε πάντα τα μίνιμουμ έστω μέτρα προστασίας.

** Κάτι τέτοια συμβάντα - στα καλά καθούμενα λάδια/πετρέλαια και ότι άλλο μου έχουν τύχει - μου έχουν κόψει τον βήχα να το "κυνηγάω" σε δημόσιο δρόμο. Ακόμα και σε δρόμους που κάνω καθημερινά, σε κάποιες καλές στροφές που τις ξέρω και που προσφέρονται για "παιχνίδι", αφήνω ένα μεγάλο περιθώριο ασφαλείας για το απρόοπτο. Και το έχω χρειαστεί...


Δε νομιζω καποιος απο εδω μεσα να σου πει οτι εχεις αδικο αλλα......
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
apostolos
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
apostolos

Αριθμός μηνυμάτων : 311
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Τόπος : Σερρες
Ημερομηνία εγγραφής : 21/02/2010

ατυχη - Μια "άτυχη" βόλτα - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια "άτυχη" βόλτα   ατυχη - Μια "άτυχη" βόλτα - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 3 Ιουν 2010 - 8:00

stroumf έγραψε:
X-HarrisX έγραψε:
Αφού δεν χτύπησε κανείς σας ΟΛΑ καλά !! Αυτό έχει σημασία... οι μοτοσυκλέτες και όλα τα υπόλοιπα φτιάχνονται...

Αλλά ρε παιδιά να κάνω μια παρατήρηση. Πάτε να στρίψετε και να ευχαριστηθείτε τις μηχανές σας... και καλά κάνετε και πάντα τέτοια (*) Αλλά φοράτε τζηνς ?!?!? :-O
Χωρίς κάποιον σοβαρότερο εξοπλισμό ασφάλειας ? Αν όχι δερμάτινο ή έστω κορντούρα παντελόνι με ενισχύσεις, τουλάχιστον πάνω από το τζην προστατευτικές επιγονατίδες. Όπως είδατε είναι τόσο εύκολο να συμβεί το "κακό" που πρέπει να πέρνουμε πάντα τα μίνιμουμ έστω μέτρα προστασίας.

** Κάτι τέτοια συμβάντα - στα καλά καθούμενα λάδια/πετρέλαια και ότι άλλο μου έχουν τύχει - μου έχουν κόψει τον βήχα να το "κυνηγάω" σε δημόσιο δρόμο. Ακόμα και σε δρόμους που κάνω καθημερινά, σε κάποιες καλές στροφές που τις ξέρω και που προσφέρονται για "παιχνίδι", αφήνω ένα μεγάλο περιθώριο ασφαλείας για το απρόοπτο. Και το έχω χρειαστεί...


Δε νομιζω καποιος απο εδω μεσα να σου πει οτι εχεις αδικο αλλα......



...Αλλα μολις σιγουρευτεις οτι ολοι καλα τοτε σε πιανει τρελλα για το τσαμπα εξοδο.Ασε που μεχρι να το φτιαξεις καθε φορα που θα το βλεπεις θα θυμασαι την μακακια που εκανες η την αδικια που σου εκανε η τυχη.Σιγουρα ομως πανω απο ολα η υγεια.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

ατυχη - Μια "άτυχη" βόλτα - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Μια "άτυχη" βόλτα   ατυχη - Μια "άτυχη" βόλτα - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 4 Ιουν 2010 - 11:22

Οπως εχω ξαναπει τα πλαστικα φτιαχνονται αρκει να ειναι καλα και χωρις τραυματισμους οι επιβενοντες!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Μια "άτυχη" βόλτα

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 2Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2

 Παρόμοια θέματα

-
» Η πιο άτυχη γυναίκα της Αγγλίας
» 1200 χλμ Βόλτα.
» σημερινη βολτα...
» Συναντηση - βολτα
» Ταξιδακι-βολτα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top