Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
ΣυγγραφέαςΜήνυμα
halipsglass
Νέο μέλος
Νέο μέλος
avatar

Αριθμός μηνυμάτων : 8
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 03/04/2010

ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ Empty
#1ΔημοσίευσηΘέμα: ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ   ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ EmptyΣαβ 3 Απρ 2010 - 21:20

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΜΑΝΗΣΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ , ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ, ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΙ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΕΣ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΧ DOUBLE BOOBLE, Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗ8ΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ(ΜΑΡΚΑ ΚΤΛ)
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cmpousios
Μέλος
Μέλος
cmpousios

Αριθμός μηνυμάτων : 71
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 43
Τόπος : όσο θες !!!
Ημερομηνία εγγραφής : 24/03/2010

ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ Empty
#2ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ   ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ EmptyΤρι 6 Απρ 2010 - 8:28

halipsglass έγραψε:
ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΜΑΝΗΣΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ , ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ, ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΙ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΕΣ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΧ DOUBLE BOOBLE, Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗ8ΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ(ΜΑΡΚΑ ΚΤΛ)


Στο δικο μου εχω βγαλει τη μαμίσια και εχω βάλει MRA. Εχει διαφορους τυπους...Εγω εχω βάλει την racing.Πολυ καλη προστασία και ειμαι 1,85.

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Xaris
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
Xaris

Αριθμός μηνυμάτων : 970
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Τόπος : ΣΕΡΡΕΣ
Ημερομηνία εγγραφής : 14/01/2010

ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ Empty
#3ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ   ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ EmptyΤρι 6 Απρ 2010 - 11:31

Εγω εχω την db αλλα ειναι απο ελλαδα mpf λεγετε την πηρα αρκετα φτηνα σε σχεση με της αλλες και κανει πολυ καλη δουλεια αν δεις στα link ειναι μεσα !!!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
subzero
Μέλος
Μέλος
subzero

Αριθμός μηνυμάτων : 177
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 40
Ημερομηνία εγγραφής : 24/07/2009

ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ Empty
#4ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ   ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ EmptyΤρι 6 Απρ 2010 - 15:18

Ermax double bouble.
Δεν ειμαι πολυ ευχαριστημενος απο θεμα καλυψης λογω υψους μαλλον(1.92)αλλα ομορφαινει πολυ τη μοτο
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
X-HarrisX
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
X-HarrisX

Αριθμός μηνυμάτων : 537
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 65
Τόπος : ΑΘΗΝΑ - Ν.ΣΜΥΡΝΗ
Ημερομηνία εγγραφής : 27/02/2010

ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ Empty
#5ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ   ζελατινα - ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ EmptyΤρι 6 Απρ 2010 - 19:25

halipsglass έγραψε:

ΑΝ ΜΠΟΡΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΝΑ ΜΟΥ ΠΕΙ ΓΙΑ ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ, ΘΕΛΩ ΝΑ ΑΛΛΑΞΩ ΤΗΝ ΜΑΝΗΣΙΑ, ΓΙΑΤΙ ΜΕΤΑ ΑΠΟ ΚΑΠΟΙΑ ΧΙΛΙΟΜΕΤΡΑ , ΕΧΩ ΠΡΟΒΛΗΜΑ ΜΕ ΤΟΝ ΑΕΡΑ, ΕΧΩ ΔΕΙ ΚΑΠΟΙΕΣ ΑΛΛΑ ΕΙΝΑΙ ΠΟΛΥ ΑΣΧΗΜΕΣ ΚΑΙ ΑΤΣΟΥΜΠΑΛΕΣ, ΑΝ ΕΧΕΙ ΚΑΠΟΙΟΣ ΣΤΟ ΔΙΚΟ ΤΟΥ ΧΧ DOUBLE BOOBLE, Η ΑΝ ΞΕΡΕΙ ΝΑ ΜΕ ΒΟΗ8ΗΣΗ ΠΟΥ ΜΠΟΡΩ ΝΑ ΔΩ ΚΑΙ ΝΑ ΒΡΩ(ΜΑΡΚΑ ΚΤΛ)

Αν το ΧΧ σου είναι με την κοντή μαμίσια ζελατίνα (μοντέλο μέχρι 2001 αν δεν κάνω λάθος) τότε άλλαξε την με την ψηλότερη μαμίσια από τα νεώτερο μοντέλο. Εγώ αυτό έκανα και βρήκα την υγειά μου (αγορά από e-bay πολύ φθηνά). Πριν είχα δοκιμάσει 2 aftermarket , μια Ermax και μια MRA. Εγώ ήμουν οκ από κάλυψη αέρα αλλά και οι 2 δημιουργούσαν στροβιλισμούς στον συνεπιβάτη. Δεν ξέρω την συμπεριφορά των double bouble σ' αυτό το θέμα.
Πάντως είδα μια τέτοια (double bouble) της FABRI (Σπηλιώτης - No Limits) και μπορώ να πω ότι εμφανισιακά "λέει" πολύ...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΧΧ

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 1 από 1

 Παρόμοια θέματα

-
» ΖΕΛΑΤΙΝΑ ΜΕ LED
» Ζελατίνα φαιρινγκ
» Γνήσια ζελατινα !!
» ΖΕΛΑΤΙΝΑ BUBBLE CBR XX
» ΖΗΤΕΙΤΑΙ Ζελατινα

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 ::  Δημόσια συζήτηση :: Καφενείο - Γενικές-
^ Back to Top