Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.
Καλωσήρθατε στο φόρουμ cbr.

Συνδεθείτε, για να έχετε πρόσβαση σε όλα τα forum και τις κατηγορίες των δημόσιων συζητήσεων.
* CBR 125
* CBR 250
* CBR 600
* CBR 1000
* CBR 1100 XX
* Επαγγέλματα/ασχολίες
* Γενικές συζητήσεις
* Ψηφοφορία
* Νέα
* Τεχνικά θέματα
* Είδη ρουχισμού/ Βαλίτσες / Ηλεκτρονικά
* Εκδηλώσεις / Βόλτες / Ταξίδια
* Φωτογραφικό υλικό
* Videos
* Τέχνη
* Ανέκδοτα και Χιούμορ
* Αγγελίες
* Νομοί Ελλάδος (Το Φόρουμ ανά Νομό)
* Ενδιαφέροντα-Hobbies

και πολλές ακόμη υποκατηγορίες!!

Μπορείτε να κάνετε την εγγραφή σας δωρεάν, διαρκεί μόνο λίγα δευτερόλεπτα και σας δίνει την δυνατότητα να συμμετέχετε στις δημόσιες συζητήσεις.

Ευχόμαστε να έχετε μια καλή διαμονή στην σελίδα μας.



 
ΦόρουμLatest imagesΑναζήτησηΕγγραφήΣύνδεση

Μοιραστείτε
 

 Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Πήγαινε κάτω 
Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?
Google
Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pl1049%Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pr12
 49% [ 32 ]
Facebook
Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pl108%Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pr12
 8% [ 5 ]
Απο φίλους, γνωστούς..
Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pl1012%Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pr12
 12% [ 8 ]
Απο άλλα Φόρουμ
Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pl109%Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pr12
 9% [ 6 ]
Απο site
Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pl103%Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pr12
 3% [ 2 ]
Κατα τύχη
Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pl1018%Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Pr12
 18% [ 12 ]
Σύνολο Ψήφων : 65
 

ΣυγγραφέαςΜήνυμα
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#16ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 5 Σεπ 2011 - 9:33

mixalakosferes-cbr125 έγραψε:
για εμένα ένα έχω να πω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ..... αυτό πρέπει να αλλάξει και να γίνει πιο εύκολο.. πχ hondagroup.com ...
Δεν μας είπες πως το βρήκες όμως...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
mixalakosferes-cbr125
Μέλος
Μέλος
mixalakosferes-cbr125

Αριθμός μηνυμάτων : 140
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 34
Τόπος : kaloooo
Ημερομηνία εγγραφής : 04/09/2011

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#17ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 5 Σεπ 2011 - 15:31

Menos έγραψε:
mixalakosferes-cbr125 έγραψε:
για εμένα ένα έχω να πω... [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.] ..... αυτό πρέπει να αλλάξει και να γίνει πιο εύκολο.. πχ hondagroup.com ...
Δεν μας είπες πως το βρήκες όμως...

κατά τύχη!!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#18ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 5 Σεπ 2011 - 15:37

Πατώντας στο Google "Ελληνικό φόρουμ CBR" το έχει στις 1η θέση και στις επόμενες 3. wink
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
motomaniac
Μέλος
Μέλος
motomaniac

Αριθμός μηνυμάτων : 25
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 38
Ημερομηνία εγγραφής : 29/01/2012

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#19ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιαν 2012 - 22:30

απο το moto.gr ηταν σε καποιου την υπογραφη. μελος απο χθες εχω ηδη μερικα ποστ και μολις τωρα παρατηρησα και την διευθυνση του σαιτ αλλα και τον λογο που ολοι εδω μεσα εχουν μαυροπουλια... χαχαχχαα
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
seth2769
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
seth2769

Αριθμός μηνυμάτων : 1608
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 54
Τόπος : Αγια Πετρουπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 07/06/2010

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#20ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΔευ 30 Ιαν 2012 - 23:42

Εγω δεν θυμαμαι !! scratch
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
leonidas6029
Μέλος
Μέλος
leonidas6029

Αριθμός μηνυμάτων : 85
Φύλλο : Άντρας
Ημερομηνία εγγραφής : 21/03/2011

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#21ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΠεμ 2 Φεβ 2012 - 21:20

Ούτε που θυμάμαι... Πρέπει να το βρήκα τυχαία, όταν είχα αρχίσει να καταλήγω στο ΧΧ και έψαχνα διάφορα στο ιντερνέτι...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Thodo L200
Χρυσό μέλος
Χρυσό μέλος
Thodo L200

Αριθμός μηνυμάτων : 6282
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 50
Ημερομηνία εγγραφής : 06/12/2011

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#22ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 4 Φεβ 2012 - 7:29

Εγω εψαχνα για forum που αφορα το xx για να μαθω περισσοτερα οπως αν εχει προβληματα, ποσο ευκολο ειναι στην οδηγηση κλπ αφου με ενδιαφερει να παρω xx και ομολογω οτι εχω καλυφθει πληρως και απο ενημερωση και απο την καλη παρεα.
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eagle
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Eagle

Αριθμός μηνυμάτων : 543
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2012

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#23ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012 - 20:18

από το google, έβαλα cbrclub και μου το εμφάνισε, δεν θυμάμαι τώρα αν ήταν πρώτο, δευτερο η κάπου στην σελίδα...

υ.γ. υπαρχει επιλογή για facebook και ερωτώ, υπάρχει σελίδα εκεί?
αν όχι πιστευω πως η δημιουργία μιας εκεί είναι η καλύτερη διαφήμιση και άνευ κόστους smokin ...
αν υπάρχει πάω πάσο blushing και ζητώ συγνώμη...
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
mcneosxx
Διακεκριμένο μέλος
Διακεκριμένο μέλος
mcneosxx

Αριθμός μηνυμάτων : 1308
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 57
Τόπος : Αθηνα - Βυρωνας
Ημερομηνία εγγραφής : 20/11/2009

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#24ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012 - 20:24

[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Eagle
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
Eagle

Αριθμός μηνυμάτων : 543
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 39
Ημερομηνία εγγραφής : 18/07/2012

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#25ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012 - 20:55

mcneosxx έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

thank you ... το αίτημα εστάλει και αναμένω έγκριση thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Menos
Πλατινένιο μέλος
Πλατινένιο μέλος
Menos

Αριθμός μηνυμάτων : 20847
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 51
Τόπος : Σλοβακία
Ημερομηνία εγγραφής : 22/01/2009

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#26ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 24 Αυγ 2012 - 21:21

Eagle έγραψε:
mcneosxx έγραψε:
[Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτόν το σύνδεσμο.]

thank you ... το αίτημα εστάλει και αναμένω έγκριση thumbs up
Έγκριση εδόθη! thumbs up
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
https://www.facebook.com/pages/CBR-Forum/379174255489123?ref=hl
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#27ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΠαρ 17 Μάης 2013 - 22:36

Βασικα ημουν στο λιμανi της Χιου και οπως ημουν σταματημενος με πλησιαζει ενας λιμενικος.... Λεω τι να εκανα σταματημενος ειμαι :P Και με ρωταει για την μηχανη αν ειναι δικια μου αν ειμαι ευχαριστημενος κτλ Σκεφτοταν να παρει μια ιδια και οπως μιλουσαμε μου ειπε και για το Site. Δεν μπηκα να το ψαξω κατευθειαν μεχρι που μου ειπε ενα αλλο παλικαρι παλι για το Site να μπω γιατι εχω να μαθω πολλα ετσι και μπηκα! smile
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
Meletis
Ασημένιο μέλος
Ασημένιο μέλος
Meletis

Αριθμός μηνυμάτων : 3210
Φύλλο : Άντρας
Τόπος : Πετρούπολη
Ημερομηνία εγγραφής : 14/10/2012

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#28ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Μάης 2013 - 15:48

SuperCalm έγραψε:
Βασικα ημουν στο λιμανi της Χιου και οπως ημουν σταματημενος με πλησιαζει ενας λιμενικος.... Λεω τι να εκανα σταματημενος ειμαι :P Και με ρωταει για την μηχανη αν ειναι δικια μου αν ειμαι ευχαριστημενος κτλ Σκεφτοταν να παρει μια ιδια και οπως μιλουσαμε μου ειπε και για το Site. Δεν μπηκα να το ψαξω κατευθειαν μεχρι που μου ειπε ενα αλλο παλικαρι παλι για το Site να μπω γιατι εχω να μαθω πολλα ετσι και μπηκα! smile

Ελπίζω να μη χαθεις με αυτόν τον λιμενικό και να του δίνεις το xx για καμία βολτουλα !!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
SuperCalm
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
SuperCalm

Αριθμός μηνυμάτων : 472
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 41
Ημερομηνία εγγραφής : 03/05/2013

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#29ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΣαβ 18 Μάης 2013 - 19:38

Meletis έγραψε:
SuperCalm έγραψε:
Βασικα ημουν στο λιμανi της Χιου και οπως ημουν σταματημενος με πλησιαζει ενας λιμενικος.... Λεω τι να εκανα σταματημενος ειμαι [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.] Και με ρωταει για την μηχανη αν ειναι δικια μου αν ειμαι ευχαριστημενος κτλ Σκεφτοταν να παρει μια ιδια και οπως μιλουσαμε μου ειπε και για το Site. Δεν μπηκα να το ψαξω κατευθειαν μεχρι που μου ειπε ενα αλλο παλικαρι παλι για το Site να μπω γιατι εχω να μαθω πολλα ετσι και μπηκα! [Πρέπει να είστε εγγεγραμμένοι και συνδεδεμένοι για να δείτε αυτή την εικόνα.]

Ελπίζω να μη χαθεις με αυτόν τον λιμενικό και να του δίνεις το xx για καμία βολτουλα !!!
Μπα οχι μιλαμε ειχαμε παει και για καφεδακι ειπαμε καμια κυριακη που δεν δουλευω πρωι να κανονισουμε να παμε πουθενα!!
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
cbr 1100 xx kla.
Προηγμένο μέλος
Προηγμένο μέλος
cbr 1100 xx kla.

Αριθμός μηνυμάτων : 324
Φύλλο : Άντρας
Ηλικία : 47
Ημερομηνία εγγραφής : 08/03/2012

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 Empty
#30ΔημοσίευσηΘέμα: Απ: Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?   Απο πού μάθατε για το Φόρουμ? - Σελίδα 2 EmptyΚυρ 19 Μάης 2013 - 0:17

Menos έγραψε:
Πατώντας στο Google "Ελληνικό φόρουμ CBR" το έχει στις 1η θέση και στις επόμενες 3. wink
ετσι το βρηκα και εγω μενελαε... celebrate
Επιστροφή στην κορυφή Πήγαινε κάτω
 

Απο πού μάθατε για το Φόρουμ?

Επισκόπηση προηγούμενης Θ.Ενότητας Επισκόπηση επόμενης Θ.Ενότητας Επιστροφή στην κορυφή 
Σελίδα 2 από 3Μετάβαση στη σελίδα : Επιστροφή  1, 2, 3  Επόμενο

 Παρόμοια θέματα

-
» 9 μήνες Φόρουμ
» Την γνώμη σας για το Φόρουμ
» καινουργιος στο φορουμ
» Kαλησπερίζω το φόρουμ
» Γενεθλια φορουμ?

Δικαιώματα σας στην κατηγορία αυτήΔεν μπορείτε να απαντήσετε στα Θέματα αυτής της Δ.Συζήτησης
 :: Άλλα θέματα :: Ψηφοφορία-
^ Back to Top